Hind 2.20
Žanr Draama
Režissöör Billy Ray
Aasta 2015
Vanusepiirang 12
Kestvus 1h 51 min
Keeled English
Riigid Ameerika Ühendriigid
Subtiitrid Eesti Vene
Hinne
Saladus nende silmades

Saladus nende silmades

Pingelise draama „Kapten Phillips“ stsenaariumi eest Oscarile kandideerinud lavastaja Billy Ray käe all valminud SALADUS NENDE SILMADES on võimas ja tundeküllane triller, mille peaosades teevad mõjuva rolli Oscari nominendist Chiwetel Ejiofor (The Martian, 2015) ning Oscariga pärjatud megastaarid Julia Roberts (Ocean’s Eleven, 2001) ja Nicole Kidman (Eyes Wide Shut, 1999).

Omavahel lähedasteks kolleegideks saanud FBI uurijate grupi, Ray (Chiwetel Ejiofor), Jessi (Julia Roberts) ja abi-ringkonnaprokuröri Claire’i (Nicole Kidman) sõprus käriseb lõhki, kui nad leiavad Jessi teismelise tütre jõhkral viisil mõrvatuna. Nüüd, kolmteist aastat hiljem, peale päevast-päeva kestnud mõrvari otsinguid leiab Ray viimaks kandva juhtlõnga. Ta usub, et jõuab peagi kuriteo lahendamiseni, roimar saab kohtu alla antud ja Jess leiab viimaks hingerahu. Kuid keegi kolmest sõbrast ei ole valmis tunnistama šokeerivat saladust, mida pikaajaline kättemaksuiha võib ühe inimhingega teha.

Põimides omavahel minevikku ja olevikku kompab see mitmekihiline tume müsteerium õigluse ja kättemaksu vahelist hägusat piiri esitades vaatajale küsimuse - kui kaugele läheksid sina, et heastada põhjatut kurjust.

Film põhineb muide samanimelisel Argentiina põnevikul, mis võitis aastal 2009 parima võõrkeelse filmi Oscari

Tere3