Hind 2.20
Žanr Põnevik
Režissöör John Stockwell
Aasta 2014
Vanusepiirang 18
Kestvus 1h 48 min
Keeled English
Riigid Suurbritannia Puerto Rico
Subtiitrid Eesti
Hinne
In the Blood

In the Blood

Märulit ja põnevust pakkuvas filmis põrkuvad lõbustusparadiisis kaks erinevat kõrvuti eksisteerivat maailma, kus selgub, et imekaunis väliskest on vaid petlik kujutelm. Vastne abielupaar Ava ja Derek saabuvad ühele Kariibi mere saarele, kus planeerivad veeta unustamatu puhkuse.

Sportlik paarike otsustab vahelduseks rannamõnudele harrastada ka veidi ekstreemsemat meelelahutust. Paraku võtab olukord ootamatu pöörde, kui Ava mehega juhtub õnnetus ja ta jäljetult kaob.

Ava mõistab peagi, et kohalikul politseil puudub igasugune huvi ja soov Derekit otsida. Naine alustab ohtlikku mängu ning asub ise abikaasa jälgi ajama. Eemal luksushotellidest ja ohutust turismipiirkonnast võimutseb kuritegelik grupeering, mille liikmed saavad enda nahal tunda meeleheitel naise kättemaksu.

Näitleja, modell ja vabavõitluse meister Gina Carano mängib väga tõetruult vapra ja jõulise abikaasa rolli, samas kaotamata hetkekski oma naiselikku võlu. Kaunis, seksapiilne, järjekindel ja väga ohtlik naine demonstreerib viimase peal võitluskunsti.

Gina Carano partneriks on Videviku saaga staar Cam Gigandet. Action-thrilleris löövad kaasa põlised mehhiklased Danny „Machete“ Trejo ja igavene politseinik Luis Guzmán.

Tere3